A-Dora Huzurevleri Bostancı şubesiA-Dora Huzurevleri Bostancı şubesi Türkiye’nin hastane donanımına sahip ilk ve halen tek kurumudur. Her yatak başında merkezi sistem oksijen, aspiratör bulunmakta olup, kurum içinde ihtiyaç halinde kullanmak üzere röntgen mevcuttur. 24 saat ihtiyaç duyulan her türlü tıbbi donanımı ile hizmet veren ayrıcalıklı bir tesistir. Tüm odalarında klima, mini bar, wc-banyo, tv bulunmakta olup, konuklarının her türlü fiziksel, ruhsal ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli alt yapıya sahiptir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Türkiye’nin ilk ve tek Alzheimer Vakfı Huzurevi ünvanına sahip; Alzheimer, Demans, Parkinson, MS, ALS gibi çeşitli hastalıklar nedeniyle evde bakımında çeşitli problemler yaşanan kişiler ile, hastane sonrası (geçirilen bir operasyon yada yoğun bakım sonrası, trakeostomili, pegli, ev tipi ventilatörlü) bakım hizmeti ihtiyacı duyan kişilere kurumsal bakım hizmetinde öncülük etmiş, Alzheimer Derneği ve Vakfı adına hizmet veren tek kurum olma ayrıcalığını taşımış, bir çok yeniliği sektöre kazandırmış, 20 yıllık birikim ve tecrübesi ile alana örnek ve lider bir kurum misyonunu üstlenerek Dragos ve Bostancı tesislerinde hizmet vermeye başlamıştır.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

A-Dora Huzurevleri Bostancı şubesi adres ve telefonu

Kozyatağı Mahallesi, Şenesenevler Ayçil Sokak, No:28, Kadıköy – Bostancı / İstanbul
Tel: (0216) 445 40 40
Fax: (0216) 445 31 08