Asude Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Şişli şubesiAsude Huzurevi Şişli şubesi, İstanbul’un en merkezi yeri olan Mecidiyeköy merkezindedir. Ulaşım problemi yoktur. Asude Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Şişli şubesi 64 kişilik kapasiteli 7 katlı bir binadır. Bina bu iş için özel olarak dizayn edilmiştir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya gayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

 Asude Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Şişli şubesi

Huzurevi olarak dizayn edilen toplam 18 odada banyo ve wc bulunmaktadır. Bütün bina 7 gün 24 saat internet üzerinden kamera ile izlenebilmektedir. Yaklaşık 75 m2 lik kış bahçesi hem kış hem de yazın kullanılabilmektedir.

1998 yılında evde hasta ve yaşlı bakımı alanında ilk resmi yapılaşmayı sağlamakla ülkemizde yaşlılara bir ışık olmak amacıyla bir doktor, 1 eczacı 1 işletmeci ve hemşire ile yapılaşmaya gitmiştir.

2007 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde Harvard Üniversitesinde Mastır yapan ikiz çocuklarımızın mastır tezleri huzurevleri olunca Dünya’da bu hizmetin ne tür binalarda ve nasıl yapıldığı araştırılarak 2008 yılında İstanbul da orman içinde 13 dönüm bir arazi alınarak huzurevi ve yaşlı bakım merkezi olarak tasarlanarak inşaatına başlanmış, %65 lık kısmı tamamlanmıştır.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Asude Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Şişli şubesi Adres ve telefon: 

Gülbahar Mah. Büyükdere Caddesi Oya Sokak No:11 Mecidiyeköy / ŞİŞLİ
Tel : 0 212 356 08 00- 0 212 356 08 03
Fax : 0 212 356 08 04