İstanbul huzurevi listesiİstanbul huzurevi listesi yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’daki huzurevlerinin listesini sunacağız. Eğer başta istanbul olmak üzere huzurevi listesi arıyorsanız. Karşınıza bu sayfa çıktı. Tam yerine geldiniz.

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da hem özel sektöre hemde devlete ait kamu huzurevleri vardır. İstanbul’un nüfusunun yüksek olmasından dolayı İstanbuldaki huzurevi sayısı diğer şehirlerimize göre çok fazladır. istanbul huzurevlerinin listesi yeni sitemize yeni huzurevi eklendikçe bu listeye otomatik olarak eklenmektedir. Sayfamızı zaman buldukça ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul huzurevi sayısı

Türkiye geneli huzurevlerinin sayıca en yoğun olduğu şehir İstanbul’dur. İstanbul içinde de en çok huzurevi ve yaşlı bakımevi Anadolu yakasında mevcuttur. İstanbuldaki huzurevlerinin isimlerini tek sayfada toplamaya çalıştık. Sitemize eklenen huzurevleri bu listeye eklenecek. Böylelikle İstanbul ve ilçelerindeki huzurevlerine bu sayfadan ulaşabileceksiniz.

İstanbuldaki huzurevilerini bu sayfamızda topladık.

İstanbul huzurevi listesi


Liste alfabetik olarak hazırlanmıştır.
Sitemize yeni huzurevi girildikçe bu listeye eklenecektir.

Bunları da okuyun

İstanbuldaki Huzurevi Fiyatları

2016 Huzurevi ve Yaşlı bakımevi ücretleri

Bu sayfayı hazırlamamızın amacı huzurevi arama sürecinde sizlere yardımcı olabilmek.