Adana   Şehit Kr. Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon MerkeziAdana   Şehit Kr. Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

Adana ilimizde 1967 yılında yaşlı hizmetlerine bağlı olarak kurulmuştur. Şuan ki kapasitesi 288 kişidir.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Adana   Şehit Kr. Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi adres ve telefonu

Adres: Huzurevi Mah. 77136 Sok. No:2 Çukurova/ADANA

Telefon : 0 (322) 239 04 74

Fax: 0 (322) 248 49  48