Adıyaman Belediyesi huzureviAdıyaman Belediyesi huzurevi

Beledi bünyesinde faaliyet gösteren huzur evi  toplam 7 kişilik kapasiteye sahiptir.  1981 yılında kurulan huzurevi az sayıda ihtiyacı olan yaşlıya hizmet vermektedir.

Ülke genelinde ihtiyaç duyulan huzurevi sayısı şuan bulunan huzurevlerine göre daha fazladır. Özellikle büyük şehirler başta olmak üzere huzurevi ve yaşlı bakım evine ihtiyaç duyan yaşlı sayısı her geçen gün artmaktadır. Adıyaman Belediyesi huzurevi‘de toplumun gereksinim duyduğu huzurevi ihtiyacını karşılamaktadır.

Adıyaman Belediyesi huzurevi ile ilgili bir site bulunamadı. Aşağıda adres ve telefon bilgisi var.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Adıyaman Belediyesi huzurevi Adres ve telefon

Yeşilyurt Mah. Kaviyolu üzeri

telefon : 0 (416) 225 32 60