Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon MerkeziAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na Bağlı olarak faaliyet gösteren Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi toplam 110 kişilik kapasiteye sahiptir. Huzurevi 1987 yılında faaliyete geçmiştir. Huzurevi adres ve telefon bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınların yerleştirilmesi zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com sitesi olarak sizlere yardımcı olmayı hedefledik. Huzurevi ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer bilgilerini belli bir sitede topladık. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların ilk başvurabilecekleri kaynak bir site yapmaya çalıştık.

İstanbuldaki Huzurevi Fiyatları

2016 Huzurevi ve Yaşlı bakımevi ücretleri

Huzurevi seçiminde dikkat edilecek kriterler

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Adres ve Telefon

 Adres: Erkmen Yolu Üzeri Polis Okulu Karşısı Fikirtepe / Afyonkarahisar

Telefon: 0272.246 31 85