Antalya Manavgat Belediyesi HuzureviAntalya Manavgat Belediyesi Huzurevi

Antalya Manavgat Belediyesi Huzurevi, Antalya ilimizde 2015 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 39 kişidir.Antalya Manavgat Belediyesi Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Antalya Manavgat Belediyesi Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: MİMAR SİNAN MAH. 6032 SOK. NO:32/3 MANAVGAT /ANTALYA
Telefon: 0 242 777 06 08
Fax: 0 242 742 43 88