Antalya Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Koruma EviAntalya Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Koruma Evi, Belediye bünyesinde faaliyet gösteren huzur evi  toplam 44 kişilik kapasiteye sahiptir. Huzurevi 2010 yılında faaliyet geçmiştir. Şuan itibariyle 44 yaşlıya hizmet vermektedir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya gayret ettik.

Ülke genelinde ihtiyaç duyulan huzurevi sayısı şuan bulunan huzurevlerine göre daha fazladır. Özellikle büyük şehirler başta olmak üzere huzurevi ve yaşlı bakım evine ihtiyaç duyan yaşlı sayısı her geçen gün artmaktadır. Antalya Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Koruma Evi‘de toplumun gereksinim duyduğu huzurevi ihtiyacını karşılamaktadır.

Antalya Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Koruma Evi Adres ve telefon

Adres: Güvenlik Mahallesi 287. Sokak Taşköprü

Apatmanı No: 10 ANTALYA

Telefon : 0 (242) 344 65 15