Artvin Naime İsmail Yılmaz Huzurevi Adres Telefon ve iletişimArtvin Naime İsmail Yılmaz Huzurevi

Artvin Naime İsmail Yılmaz Huzurevi, Artvin ilimizde 2014 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 52 kişidir.Artvin Naime İsmail Yılmaz Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Son zamanlarda huzurevlerine ve yaşlı bakım evlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde huzurevi kapasiteleri  yetersiz kalmaktadır. İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Artvin Naime İsmail Yılmaz Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Yavuzköy Köyü Şavşat/Artvin

Telefon: 0 466 517 21 28

Fax: 0 466 517 21 27