Bademli Öz El Yaşlı Konuk EviBademli Özel Yaşlı Konuk Evi

Bademli Özel Yaşlı Konuk Evi, Bursa ilimizde 2015 yılında kurulmuştur. Şuan ki kapasitesi 20 kişidir. Bademli Özel Yaşlı Konuk Evi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz. Huzurevi seçerken dikkat edilecek konuların başında huzurevi fiyatları gelmektedir. Fiyatlar : her şeyde olduğu gibi burada da fiyatlar karşımıza çıkıyor. Huzurevi ve yaşlı bakımevleri çok çeşitli hizmetler sunmaktadırlar. Her yaşlıya aynı ortak hizmetleri sunmakla kalmayıp bazı yaşlı misafirlerine farklı ve ekstra hizmetler sunmaktadırlar. Haliyle bu durum huzurevi fiyatlarını artırmaktadır. Yatalak hastanın bakımı ile kendi başına hareket eden yemek yiyen ve kendi ihtiyaçlarını gideren hastanın maliyeti ve bakım giderleri aynı olmayacağından dolayı her hasta için farklı fiyat politikası uygulana bilmektedir.

Son zamanlarda huzurevlerine ve yaşlı bakım evlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde huzurevi kapasiteleri  yetersiz kalmaktadır. İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Bademli Özel Yaşlı Konuk Evi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Bademli Mah. Eğitim Cad. No:21 Mudanya/BURSA

Telefon: 0 535 663 29 06

Fax: