Bahçelievler HuzureviBahçelievler Huzurevi

Bahçelievler belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Belediyenin internet sitesinde huzurevi ile ilgili bir bilgiye rastlanılmamıştır.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na Bağlı Huzurevleri ve Rehabilitasyon Merkezleri listesinden derlenen bilgilere göre;  huzurevi 1978 yılında faaliyete geçmiştir. Şuanki kapasitesi 147 kişidir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

İstanbul Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi adres ve telefon

Eski Londra Asfaltı Siyavuşpaşa Durağı Çocuk Sit./Bahçelievler İstanbul

telefon :    0212.4422618     4422503