Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı HuzureviBurdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi

Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi, Burdur ilimizde 1996 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 70 kişidir.Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.
Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.
Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Çeşmedamı Mah. Atabey Cad. No: 1  BURDUR
Telefon: 0 (248) 232 13 48
Fax: 0 (248) 233 53 94

BURDUR BELEDİYESİ BERBEROĞLU VAKFI HUZUREVİ Adres ve Telefonu

Çeşmedamı Mah. Atabey Cad. No:1
BURDUR
0 (248) 232 13 48
0 (248) 233 53 94