Doğa Huzurevleri Atalar şubesiDoğa Huzurevleri Atalar şubesi 2005 yılında hizmete açılmış olan Doğa Atalar Yaşam Evi, 1.500 m2 alana inşa edilmiştir. 3 katlı binası ve geniş bahçesiyle 47 kapasiteli 24 odalı bir geriatri bakım merkezidir.

Tek kişilik odaların yanı sıra 2-3 ve 4 kişilik oda alternatifleri sunulan Atalar şubesinde, 55 yaş ve üzeri yaşlılara verilen konaklama hizmetinin yanı sıra nörolojik hastalıkların, ameliyat sonrası ve geriatri sebeplerin gerektirdiği tüm bakım hizmetleri verilmektedir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

İmkanları

Kurum doktorlarının düzenli ziyaretli dışında ünitenin genelinde 7/24 görevli sağlık personeli, sertifikalı hastabakıcılar, temizlik ve mutfak görevlileri hizmet vermektedirler. Tüm DOĞA şubelerinde olduğu gibi bu ünitede de her türlü hemşirelik uygulamaları ve konsültan hekimlerle gerekli takipler yapılmaktadır.

Türkiye’nin “İnternet üzerinden canlı kamera yapan ilk huzurevi ve yaşlı bakım merkezi” ünvanını taşıyan Atalar şubesinde 50 kamera ve şifreli erişim sayesinde konuk yakınlarına her zaman sevdiklerine ulaşma imkanı yaratılmaktadır.

Doğa – Atalar Yaşam Evi şehrin merkezinde ama gürültüden uzak sakin bir lokasyonda bulunmaktadır. 1200 m²’lik meyve ve çam ağaçları ile bezenmiş yemyeşil bir bahçe içerisinde ve 3 katlı bir malikane olarak tasarlanmıştır. Huzurlu vakitler geçirebilmek için ideal bir ortamı ve sağlam mimarisi ile her daim sıcak ve güvenli bir yerde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Ulaşım açısından İstanbul’un pek çok merkezinden çeşitli toplu taşıma seçenekleri (Banliyö, metro, minibüs, İETT) olan Doğa – Atalar Yaşam Evi’ne araçla gelmek isteyenler için de Minibüs (Üsküdar) caddesi, sahil yolu veya E-5 otoyolu farklı gibi farklı güzergah tercihleri de mümkündür.

Doğa Huzurevleri Atalar şubesi Adres ve telefon

Atalar Mah. Zeytinlik Caddesi Manolya Sokak No:1 Kartal – İstanbul
+90 (216) 517 12 12
+90 216 517 91 10
atalar@huzurevi.com.tr