Doğa Huzurevleri Ataşehir şubesi2010 yılında hizmete girmiş olan DOĞA Ataşehir Huzurevi ve Bakımevi, Ataşehir’de huzurevine özel olarak inşa edilmiştir. 48 kapasiteli, 42 odalı özel bir yaşam tesisidir.

Doğa Huzurevleri Ataşehir şubesi

Tüm odalarında, gömme dolap, banyo, tuvalet, mutfak, LCD TV, buzdolabı, telefon, güvenlik kamerası, çağrı butonu ve duman detektörü gibi donanımlar standart olarak mevcuttur.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Sosyal faaliyetlerin ve arkadaşlıkların üst seviyede yaşandığı şubede; zengin mutfak, günlük oda temizliği, çamaşırhane hizmetleri, oda servisi ve kafeterya hizmetleri 7 gün boyunca verilmektedir.
Düzenli hekim ziyaretleri, her türlü hemşirelik uygulamaları ve konsültan hekimlerle gerekli takipler 7/24 yapılmaktadır.

Doğa Huzurevleri Ataşehir şubesi adres ve telefon

Ataşehir Atatürk Mh. Dudullu Yolu Caddesi, No:57 Ataşehir/İstanbul
+90 (216) 456 49 49 (pbx)
+90 (216) 456 49 49 (fax)
atasehir@huzurevi.com.tr