Doğa Huzurevleri Dragos şubesiDoğa Huzurevleri Dragos şubesi 2010 yılında hizmete girmiş olan DOĞA Dragos Yaşam Evi, Kartal ilçesinin Dragos sahilinde huzurevine özel olarak inşa edilmiştir. 112 kapasiteli, deniz doğa manzaralı 42 odalı özel bir yaşam tesisidir.

Tüm odalarında, gömme dolap, banyo, tuvalet, mutfak, LCD TV, buzdolabı, telefon, güvenlik kamerası, çağrı butonu ve duman dedektörü gibi donanımlar standart olarak mevcuttur.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Dragos Rezidansı’nda 55 yaş ve üzeri sağlıklı bireylere hizmet verilmektedir.
Sosyal faaliyetlerin ve arkadaşlıkların üst seviyede yaşandığı şubede; zengin mutfak, günlük oda etmizliği, çamaşırhane hizmetleri, oda servisi ve kafeterya hizmetleri 7 gün boyunca verilmektedir.

Dragos ünitesinde düzenli hekim ziyaretleri, her türlü hemşirelik uygulamaları ve konsültan hekimlerle gerekli takipler 7/24 yapılmaktadır.

İstanbul Anadolu yakasının Dragos semtinde kurulan Doğa Dragos Hatice Satoğlu Huzurevi, özel ve devlethastanelerine çok yakın konumdadır. Bu konum, hasta veya yaşlı konukların genel durumlarında bir bozulma halinde kısa sürede hastaneye sevk edilmesine imkan vermektedir.

Her köşesi güvenlik kameralarıyla izlenen kuruluşumuz, yangın olasılığına karşı duman detektörlü alarm sistemi ile donatılmış, güvenlik, yangın merdiveni çelik kapılarla desteklenmiştir.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Doğa Huzurevleri Dragos şubesi adres ve telefonu

Orhantepe Mah. Şehit Serkan Aktepe Cad. Tokdemir Sok. No: 10 Dragos, Maltepe – İstanbul
+90 (216) 352 83 83 (pbx)
+90 (216) 352 93 93 (fax)
dragos@huzurevi.com.tr