Doğa Huzurevleri Kızıltoprak şubesiDoğa huzurevleri Kızıltoprak şubesi  Klinik Evi, 2010 yılında Türkiye’nin “Solunum cihazına bağlı hasta bakabilen ilk yaşlı bakım merkezi” olarak 44 yatak kapasitesi ile Anadolu yakasının her bölgesinden rahat ulaşımın sağlanabildiği Kızıltoprak Kadıköy bölgesinde hizmete açılmıştır.

Doğa Huzurevleri Kızıltoprak şubesi

Tam zamanlı kurum Doktoru, 7/24 görevli yaşlı bakım personeli, hemşire ve hastabakıcılarla; özellikle ileri seviyede bakıma ihtiyacı duyan ve yatağa bağımlı yaşlılara, her türlü bakım ve destek hizmetinin verilebildiği bir ünitedir.
Donanım olaak her türlü tıbbi ekipman ve malzemeyi bünyesinde barındıran Kızıltoprak şubesinde, yatak yaralarına karşı havalı yatak sistemleri, pozisyon verilebilen hastane karyolaları ve kesintisiz oksijen ve solunum desteği sağlayabilen enerji sistemleri kullanılmaktadır.

Diğer tüm DOĞA şubelerinde olduğu gibi Kızıltoprak Klinik Evi’nde de güvenlik kameraları aracılığıyla canlı ve arşiv kayıtlarını takip etmek mümkündür.

Kadıköy ilçesinin Kızıltoprak semtinde bulunan bakımevimiz, özel ve devlet hastanelerine çok yakın konumdadır. Bu konum, hastalarımızın genel durumlarında bozulma halinde kısa sürede hastaneye sevklerini olanaklı kılmaktadır. 1200 m’lik üç katlı müstakil bina, geriatrik (yaşlı tıbbı) bakımın gereklerine göre düzenlenmiştir.

Her köşesi güvenlik kameralarıyla izlenen kuruluşumuz, yangın olasılığına karşı duman detektörlü alarm sistemi ile donatılmış, güvenlik, yangın merdiveni çelik kapılarla desteklenmiştir.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Doğa Huzurevleri Kızıltoprak şubesi adres ve telefon

Zühtüpaşa Mah. Yıldız Rona Sk. No:7 Kızıltoprak Kadıköy – İstanbul
+90 (216) 450 24 24 (pbx)
+90 (216) 337 05 61 (fax)
kiziltoprak@huzurevi.com.tr