Edirne HuzureviAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na Bağlı olarak faaliyet gösteren Edirne Huzurevi toplam 110 kişilik kapasiteye sahiptir. Huzurevi 1990 yılında faaliyete geçmiştir. Huzurevi adres ve telefon bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Edirne Huzurevi

Yakınlarımızı huzurevine yerleştirme gereklilik hâsıl olduğunda yapılması gereken işlerin en zorlusu başlamış olur. Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınların yerleştirilmesi süreci zor bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com sitesi olarak sizlere yardımcı olmayı hedefledik. Huzurevi ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer bilgilerini belli bir sitede topladık. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların ilk başvurabilecekleri kaynak bir site yapmaya çalıştık.

İstanbuldaki Huzurevi Fiyatları

2016 Huzurevi ve Yaşlı bakımevi ücretleri

Huzurevi seçiminde dikkat edilecek kriterler

İstanbuldaki huzurevleri başta olmak üzere Ankara, İzmir illerimizdeki huzurevlerini ayrı ayrı yayınladık. Diğer illerdeki devlet huzurevi ve özel huzurevlerini bilgilerini bulabildiklerimizi sitemize eklemeye çalıştık.

Huzurevi, yaşlı bakım merkezi, yaşlı bakım evlerinin yanı sıra yaşlılık ve genellikle yaşlılarda sık görülen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında da sitemize bilgiler ekledik.

 

 Edirne Huzurevi Adres ve Telefon

 Adres: Emniyet Sarayı Altı Kafkas Bayırı Edirne

Telefon: 0284.212 09 70 – 212 09 71 -213 43 91