Galatasaraylılar Yurdu Aileden Biri Huzurevi Ve Yaşlı Bakım MerkeziGalatasaraylılar Yurdu Aileden Biri Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi

Galatasaraylılar Yurdu Aileden Biri Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi, İstanbul ilimizde 2014 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 84 kişidir.Galatasaraylılar Yurdu Aileden Biri Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Galatasaraylılar Yurdu Aileden Biri Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Şenlikköy Mah. Yeşilyurt Cad. Orman Sok. No:39/1 Florya-Bakırköy/ İSTANBUL
Telefon: 0 212 574 52 55-66
Fax: 0 212 574 52 77