Hamiyet-Feridun SÖZEN Sevgi Evleri, Çocuk Yuvası ve HuzureviAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na Bağlı olarak faaliyet gösteren Hamiyet-Feridun SÖZEN Sevgi Evleri, Çocuk Yuvası ve Huzurevi toplam 40 kişilik kapasiteye sahiptir. Huzurevi 2009 yılında faaliyete geçmiştir. Huzurevi adres ve telefon bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Hamiyet-Feridun SÖZEN Sevgi Evleri, Çocuk Yuvası ve Huzurevi

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınların yerleştirilmesi zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com sitesi olarak sizlere yardımcı olmayı hedefledik. Huzurevi ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer bilgilerini belli bir sitede topladık. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların ilk başvurabilecekleri kaynak bir site yapmaya çalıştık.

İstanbuldaki Huzurevi Fiyatları

2016 Huzurevi ve Yaşlı bakımevi ücretleri

Huzurevi seçiminde dikkat edilecek kriterler

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Hamiyet-Feridun SÖZEN Sevgi Evleri, Çocuk Yuvası ve Huzurevi  Adres ve Telefon

 Adres: Mıhlı Mah. Süleyman Demirel Cad. No:77 Küçükkuyu Ayvacık Çanakkale

Telefon: 0266 752 13 60