İçişleri Bakanlığı Darülaceze Müessese Müdürlüğüİçişleri Bakanlığı Darülaceze Müessese Müdürlüğü

İçişleri Bakanlığı Darülaceze Müessese Müdürlüğü, İstanbul ilimizde 1895 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 504 kişidir.İçişleri Bakanlığı Darülaceze Müessese Müdürlüğü nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

İçişleri Bakanlığı Darülaceze Müessese Müdürlüğü Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Darülaceze Cad. No:41 Okmeydanı / İSTANBUL”
Telefon: 0 (212) 220 10 20
Fax: 0 (212) 222 47 19