Karaman Göktepe Yaşlı Yaşam Evi 1Göktepe Yaşlı Yaşam Evi 1

Göktepe Yaşlı Yaşam Evi 1, Karaman ilimizde 2013 yılında kurulmuştur. Şuan ki kapasitesi 4 kişidir.Göktepe Yaşlı Yaşam Evi 1 nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.
Göktepe Yaşlı Yaşam Evi 1 Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Göktepe Beldesi Gülpazar Mah. Karakoç Cad. NO:3/1 KARAMAN
Telefon: 0 (352) 221 41 58
Fax: