Manisa Soma HuzureviAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na bağlı olarak faaliyet gösteren Manisa Soma Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Ünitesi toplam 50 kişilik kapasiteye sahiptir. Manisa Soma Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Ünitesi 1998 yılında faaliyete geçmiştir. Huzurevi adres ve telefon bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Manisa Soma Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Ünitesi

Yakınlarımızı huzurevine yerleştirme gereklilik hâsıl olduğunda yapılması gereken işlerin en zorlusu başlamış olur. Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınların yerleştirilmesi süreci zor bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com sitesi olarak sizlere yardımcı olmayı hedefledik.

Huzurevi ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer bilgilerini belli bir sitede topladık. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların ilk başvurabilecekleri kaynak bir site yapmaya çalıştık.

İstanbuldaki huzurevleri başta olmak üzere Ankara, İzmir huzurevlerini ayrı ayrı kategorilere ayırarak yayınladık. Diğer illerdeki devlet huzurevi ve özel huzurevi bilgilerini bulabildiklerimizi siteye ekledik.

Huzurevi, yaşlı bakım merkezi, yaşlı bakım evi gibi kurumların yanı sıra yaşlılık ve yaşlılıkla birlikte ortaya çıkan Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

İstanbuldaki Huzurevi Fiyatları

2016 Huzurevi ve Yaşlı bakımevi ücretleri

Huzurevi seçiminde dikkat edilecek kriterler

Manisa Soma Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Ünitesi Adres ve Telefon

Adres: Karamanlı Mah. Refik İnce Cd. No:1 Soma / Manisa

Telefon: 0236.612 90 50