Öğretmen Necla Kızılbağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon MerkeziTürkiye genelinde bütün huzurevleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Bazıları özel kurum ve kuruluşlar tarafından kurulmuştur. Bazıları ise direk Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na bağlı olarak devlet huzurevi olarak faaliyetine devam etmektedir. Öğretmen Necla Kızılbağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi toplam 80 kişilik kapasiteye sahiptir. Öğretmen Necla Kızılbağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi 2005 yılında faaliyete geçmiştir. Huzurevi adres ve telefon bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Öğretmen Necla Kızılbağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Yakınlarımızı huzurevine yerleştirmek gerek olduğundan size yol göstericileri ararsınız. Böyle bir durum meydana geldiğinde genellikle internet üzerinden araştırma yapılmaktadır. Yaşanılan bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com sitesi olarak sizlere yardımcı olmayı hedefledik.

Huzurevi ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer bilgilerini belli bir sitede topladık. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların ilk başvurabilecekleri kaynak bir site yapmaya çalıştık.

İstanbuldaki huzurevleri başta olmak üzere Ankara, İzmir huzurevlerini ayrı ayrı kategorilere ayırarak yayınladık. Diğer illerdeki devlet huzurevi ve özel huzurevi bilgilerini bulabildiklerimizi siteye ekledik.

Huzurevi, yaşlı bakım merkezi, yaşlı bakım evi gibi kurumların yanı sıra yaşlılık ve yaşlılıkla birlikte ortaya çıkan Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

İstanbuldaki Huzurevi Fiyatları

Huzurevi ve Yaşlı bakımevi ücretleri

Devlet huzurevleri listesi

Huzurevi kabul şartları

 

Öğretmen Necla Kızılbağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Adres ve Telefon

Adres: Cumhuriyet Mah. No:164. Esenboğa Havaalanı Yolu 16. Km. SARAY PURSAKLAR- ANKARA

Telefon: 0312.399 55 61