Özel Bakırköy HuzureviÖzel Bakırköy Huzurevi 2000 yılında hizmete başlamıştır. Kurulduğu günden günümüze kadar yaşlılara aralıksız hizmet vermektedir.İstanbul da huzurevi arayanların tercihleri arasında yer alacak olan bu huzurevi özellikle avrupa yakası huzurevi tercihi yapacaklar için seçenekler arasında yer almaktadır.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Yaşlıların huzurlu ve  rahat etmelerini ve iyi bakılmalarını sağlamak en kutsal görevdir. Özel Bakırköy Huzurevi ve Bakımevi yaşlıları evlerindeki konfor ve rahatlığı sağlamayı hedeflemiştir. Çalışmalarını bu çerçevede yürüten ve mükemmel bir hizmet vermeyi hedefleyen yönetim anlayışı ile faaliyetine devam etmektedir.

Özel Bakırköy Huzurevi ve Bakımevi’ nin özellikleri ise şu şekildedir;

Binası 6 katlıdır. Girişte katta yönetim odası vardır. 2 katı huzurevi olarak sonraki 2 katı ise bakımevi  olarak kullanılmaktadır. Son katta ise mutfak ve revirin yer almaktadır.

Günde 3 öğün ana yemek, 2 öğün ara yemek servisi olmak üzere toplam 5 öğün yemek servisi yapılmaktadır. Diabet, kolesterol, obezite vb. rahatsızlıkları nedeniyle özel diyeti olan yaşlıların beslenmeleri buna yönelik olarak düzenlenmektedir.

BAKIM
Yaşlıların yaşamsal tüm ihtiyaçları katlarda bulunan profesyonel hasta bakıcıları tarafından karşılanmaktadır. Yaşlıların kullanmaları gereken ilaçların kullanımı ve takibi, tansiyon ve şekerlerin ölçümü ve takibi, konusunda uzman hemşireler vasıtası ile yapılmaktadır.

Özel Bakırköy Huzurevi ve Bakımevi’nde sürekli olarak yaşlıları kontrol eden ve takiplerini yapan uzman hemşireler bulunmaktadır. Her hafta tüm yaşlıların uzman bir doktor tarafından muayenesi ve genel kontrolleri yapılıp, psikolog desteği de verilmektedir.

Yaşlıların ve ailelerinin isteğine bağlı olarak oda seçimi yapılabilmektedir. Odalar  tek kişilik
2 kişilik ve 4 kişilik olmak üzere 3 çeşittir.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Özel Bakırköy Huzurevi adres ve telefonu

İncirli Cd. Vankulu Sk. 2000 Apt. B Blok No:1
Bakırköy-İstanbul
Tel : 0212 660 87 03
Faks : 0212 660 87 04