Polatlı Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği  HuzureviPolatlı Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği  Huzurevi

Polatlı Huzurevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği  Huzurevi, Ankara da  1999 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 146 kişidir.Polatlı Huzurevi Yaptırma Ve Yaşatma Derneği  Huzurevi nin adres telefon ve iletişim bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi bulmak ve yakınımızı en uygun bir huzurevine yerleştirme sürecinde sitemiz sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer (alzaymır ) ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Polatlı Huzurevi Yaptırma Ve Yaşatma Derneği  Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: İstiklal Mah. Seda Sok.  Polatlı /ANKARA

Telefon: 0 (312) 625 57 01

Fax: