Shçek Nazilli Haluk Alıcık HuzureviShçek Nazilli Haluk Alıcık Huzurevi

Shçek Nazilli Haluk Alıcık Huzurevi, Aydın ilimizde 2011 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 56 kişidir.Shçek Nazilli Haluk Alıcık Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Shçek Nazilli Haluk Alıcık Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Yeşil Mah. 692 Sok. No:14 Nazilli / AYDIN
Telefon: 0 (256) 312 01 81
Fax: 0 (256) 356 27 35