Suadiye Huzurevi Suadiye ŞubesiSuadiye Huzurevi Suadiye Şubesi 1300 metrekare kapalı alana sahip Suadiye şubemizin odaları tek, iki ve üç kişiliktir. Toplam yatak kapasitesi 60’tır. Bütün odalarımız da lcd televizyon ve mini buzdolabı vardır. Her katın odaları kendi salonuna açılır ve bu nedenle kontrolü kolaydır. Ayrıca giriş bölümünde lobi, ofis,revir ve alt katında mutfak,çamaşırhane ve depolar mevcuttur. 7/24 internet üzerinden izleyebileceğiniz kamera kontrol sistemine sahiptir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Bağdat Caddesine 200 metre uzaklıkta ki yaşam evimiz, küçük ama çok şirin, hoş sohbetler yapabileceğiniz bir bahçeye sahiptir. En donanımlı devlet ve özel hastanelere çok yakındır ve ulaşımı çok kolaydır.

Suadiye şubemiz de haftanın 6 tam günü kurum doktorumuz vardır. Sorumlu müdürümüz hemşiredir. Her branştan konusunda uzman konsültan hekimlerle çalışırız. Sorumlu hemşiremiz her gün doktorumuz ile birlikte vizit yaparlar ve gözlemlerini kayıt altına alırlar.24 saat kesintisiz hemşirelik ve bakım hizmeti verilir. Bakım elemanı arkadaşlarımızın tamamı sertifikalıdır.

Kendi ihtiyacını görebilen ve bağımsız yaşayabilen konuklarımız 1. katta kalırlar. Demans ve Alzheimer hastaları, Parkinson, ALS gibi kronik nörolojik hastalıkları olan,geçici yada sürekli yatağa bağımlı ,enteral yoldan beslenen,suni solunum desteğine ihtiyaç duyan ve ameliyat sonrası tedavisi düzenlenip hastane çıkışı yapılan yaşlılarımızın, mevcut durumlarına göre kendilerine ayrılmış katlarda bakımları yapılır.

Yemeklerimiz, kendi mutfağımız da sertifikalı aşçımız tarafından 3 ana ve 2 ara öğün olarak hazırlanır. Az yağlı ve az tuzlu olmasına dikkat edilen menülerimiz, diyetisyenlerce hazırlanmış listeler içinden yaşlı beslenmesine göre seçilir. Hazırlanan program haftalık olarak, konuklarımız ve konuk yakınlarımızın görebileceği bir yere asılır. Öğlen ve akşam ayrı ayrı hazırlanan her yemeğin numunesi 36 saat süresince saklanır.

Konuklarımıza yemek servisi arzu ettikleri yerde yapılır. İster odalarında, ister yemek salonun da, isterlerse bahçede yemek yenebilir. Kendi başına yemek yiyemeyen konuklarımız desteklenir ya da beslenmeleri bakıcılarımızca sağlanır.

Konuklarımızın çamaşırları, bodrum katımızda ki çamaşırhanemizde, sanayi makinelerinde yıkanır,yine sanayi makinelerinde kurutulur ve ütülenerek dolaplarına konur.

Suadiye Huzurevleri Suadiye şubesi adres ve telefonu

Bağdat Cad. Akkurt Sk. No:1
Suadiye / İstanbul
Tel: 0(216) 445 45 00
Fax: 0(216) 445 45 01
E-mail: suadiye@suadiyehuzurevi.com