Suadiye Huzurevleri İdealtepe (VIP) ŞubesiSuadiye Huzurevleri İdealtepe (VIP) Şubesi 3000 metrekare kapalı alana sahip VIP şubemizin odaları ağırlıkla tek ve iki kişiliktir. Az sayı da 3 kişilik odası da vardır. Odaların tamamı tuvalet ve banyoludur. 100 yatak kapasiteli şubemizin tüm odalarında tv ve mini buzdolabı mevcuttur.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Otel konforunda yaklaşık 500 metrekarelik bir lobiye sahiptir. Lobi yüksek tavanlı olması sebebiyle havadar, geniş olması sebebiyle de konuk ve yakınlarına nezih bir ortam sağlar. Karşılama bankosu tüm salona hakimdir.

Lobinin üstünde ki asma katta sorumlu müdür, sosyal servis ve muhasebe birimleri yer alır. Ayrıca yaklaşık 100 metrekarelik toplantı ve aktivite salonumuz da bu kattadır.

Binamızın 4 katı konuklarımız için düzenlenmiştir. Tüm odalarımız yönetmelik ölçülerinin üzerinde bir büyüklüğe sahiptir. Tamamı geniş ve ferah kat salonlarına açılır ve bu nedenle takip ve kontrolü kolaydır.
1. katımız 16 odalı ve 28 kişi kapasitelidir.Hastane modeli merkezi oksijen ve aspirasyon sistemi ünitelidir. Bizim yoğun bakım dediğimiz, ileri düzey bakım gerektiren, özellikle yoğun bakım çıkışlı konuklarımız için düzenlenmiştir.

2. katımız da otomatik hasta yatağı donanımlı, 16 oda ve 28 yatak kapasitelidir. 1. kata göre daha az bakım gerektiren, yatağa bağımlı ve düşme riski olan konuklarımıza yöneliktir.

16 oda ve 28 yatak kapasiteli olan 3. katımızın mimarisi de diğer katlarımızla aynıdır. Bu katımız da yatağa bağımlı olmayan,yürüyebilen ve destekle de olsa kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen yaşlılarımıza hizmet veriyoruz.

Açık teras ve manzara ile bütünleşen 4. katımızda ise 12 adet tek kişilik odamız vardır. Tüm ihtiyaçlarını kendi karşılayabilen, otel hizmeti almak isteyen konuklarımız için düzenlenmiştir. Odalarının tamamından terasa çıkış vardır. İki oda eşiyle kalmak isteyen yaşlılarımıza yöneliktir.

Konuklarımızın sağlığına yönelik doktor, hemşire ve benzeri hizmetler, diğer şubelerimizle aynıdır ve eşgüdüm içinde yürütülür. Aynı şekilde yemek, çamaşır ve temizlik hizmetlerinin düzen ve işleyişi de benzer biçimde yürütülür. VIP şubemizin kendine ait açık ve kapalı otoparkı mevcuttur.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Suadiye Huzurevleri İdealtepe (VIP) Şubesi adres ve telefonu

İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No:3
Maltepe / Küçükyalı / İstanbul
Tel: 0(216) 388 35 00
E-mail: idealtepe@suadiyehuzurevi.com