Tokat Zile Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon MerkeziTokat Zile Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

Tokat Zile Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi, Tokat ilimizde 2016 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 80 kişidir.Tokat Zile Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Tokat Zile Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Zincirli Süfla Mah. Turhal Cad. No:11 Zile/TOKAT
Telefon: 0 (356 317 23 00)
Fax: 0 (356 317 23 10)