Validebağ Mustafa Necatibey Öğretmenler HuzureviValidebağ Mustafa Necatibey Öğretmenler Huzurevi


Milli Eğitim Bakanlığı Validebağ Mustafa Necatibey Öğretmen Huzurevi, İstanbul ilimizde 1991 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 66 kişidir.Milli Eğitim Bakanlığı Validebağ Mustafa Necatibey Öğretmen Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Validebağ Mustafa Necatibey Öğretmenler Huzurevi ile ilgili bir site bulunamadı. Aşağıda adres ve telefon bilgisi var.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Validebağ Mustafa Necatibey Öğretmenler Huzurevi adres ve telefonu

Telefon: 0216 326 14 96
Fax: 0216 325 31 69
Adres: Kalfa Çeşmesi Sokak No:5 Altunizade / Üsküdar /ist