4 Mevsim Yaşam Köşkü Huzurevi Ve Yaşlı Bakım merkezi4 Mevsim Yaşam Köşkü Huzurevi Ve Yaşlı Bakım merkezi

4 Mevsim Yaşam Köşkü Huzurevi Ve Yaşlı Bakım merkezi, Ankara ilimizde 2011 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 29 kişidir.4 Mevsim Yaşam Köşkü Huzurevi Ve Yaşlı Bakım merkezi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

4 Mevsim Yaşam Köşkü Huzurevi Ve Yaşlı Bakımmerkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Mutlukent Mah. Binsensin Sitesi 1964 Sokak No:27 Ümitköy / ANKARA
Telefon: 0 (312) 235 34 91
Fax: 0 312 235 81 93,