Akyurt Vakfı Akyurt Yaşam EviAkyurt Vakfı Akyurt Yaşam Evi

Akyurt Vakfı Akyurt Yaşam Evi, Ankara da  2001 yılında kurulmuştur. Şuan ki kapasitesi 85 kişidir. Akyurt Vakfı Akyurt Yaşam Evi nin adres telefon ve iletişim bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi bulmak ve yakınımızı en uygun bir huzurevine yerleştirme sürecinde sitemiz sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer (alzaymır ) ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Akyurt Vakfı Akyurt Yaşam Evi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Yıldırım Mah. Merdane Sok. No:13  Akyurt / ANKARA”

Telefon: 0 (312) 844 20 05

Fax: