Adana Özel Sabiha Teyze Huzurevi ve Bakım MerkeziAdana Özel Sabiha Teyze Huzurevi ve Bakım Merkezi

Özel Sabiha Teyze Huzurevi ve Bakım Merkezi, 4 katlı binada hizmet vermektedir. Toplam kapasitesi  15 oda/suitten oluşan, toplam 36 kişiliktir.

Odalar tek kişilik, çift kişilik ve 3 kişilik şeklindedir. İsteğe bağlı olarak istenilen odada hizmet verilmektedir. Odalarda buzdolabı, klima ve TV bulunmaktadır. Odalarda özel banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Banyolar ve  ıslak zeminler kaymayacak malzemeler ile kaplanmıştır.  Binada asansör mevcuttur.  Huzurevinin odaları düzenli olarak temizlenir, çamaşırları yıkanır ve ütülenir.

Huzurevi binasında bulunan mini mutfaklar, dinlenme ve çay salonları, balkonlar ve modern tarzdaki terasları ve şıklığıyla konuklarına ferah bir atmosfer sunmaktadır. Sakinler diledikleri zaman iç aydınlatıcı mekânlarda bir araya gelerek sohbet edebilir, televizyon seyredebilir ve hobilerine uygun olarak vakit geçirebilirler.

Adana Özel Sabiha Teyze Huzurevi ve Bakım Merkezi Adres ve telefonu:

Karslılar Mahallesi 82012 Sokak No 3/A Çukurova/ADANA

Telefon : 0 322 235 13 11

Gsm : 0 533 247 06 66

E-mail: info@sabihateyze.com

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.