Afyonkarahisar Hüseyin Develi HuzureviAfyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi

Afyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi, Afyonkarahisar da 2012 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 81 kişidir. Afyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi nin adres telefon ve iletişim bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.
Huzurevi bulmak ve yakınımızı en uygun bir huzurevine yerleştirme sürecinde sitemiz sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer (alzaymır ) ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Afyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Çakır Mah. Kaplıca Mevkii No:224 Sandıklı/AFYONKARAHİSAR
Telefon: 0 (272) 535 72 22
Fax: 0 (272) 535 72 24