Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon MerkeziÇanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi, Çanakkale da 2016 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 114 kişidir.Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi nin adres telefon ve iletişim bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi bulmak ve yakınımızı en uygun bir huzurevine yerleştirme sürecinde sitemiz sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer (alzaymır ) ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Cumhuriyet Mah. Sahil Yolu Caddesi No:16 Kepez/ÇANAKKALE
Telefon: 0 286 262 03 70 71
Fax: 0 286 262 03 72