Afyonkarahisar Hüseyin Develi HuzureviAfyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi

Afyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi, Afyonkarahisar ilimizde 2012 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 81 kişidir.Afyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Afyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi
Afyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi

Son zamanlarda huzurevlerine ve yaşlı bakım evlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde huzurevi kapasiteleri yetersiz kalmaktadır. İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Afyonkarahisar Hüseyin Develi Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Çakır Mah. Kaplıca Mevkii No:224 Sandıklı/AFYONKARAHİSAR
Telefon: 0 (272) 535 72 22
Fax: 0 454 215 45 55