Aksaray A Kadir Üçyıldız Huzurevi adres telefon haritasıKadir Üçyıldız Huzurevi ile ilgili bilgileri sizler için derledik. Kadir Üçyıldız Huzurevi adres, telefon bilgisini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye genelinde bütün huzurevleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Bazıları özel kurum ve kuruluşlar tarafından kurulmuştur. Bazıları ise direk Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na bağlı olarak devlet huzurevi olarak faaliyetine devam etmektedir. Aksaray A Kadir Üçyıldız Huzurevi toplam 100 kişilik kapasiteye sahiptir. Aksaray A.Kadir Üçyıldız Huzurevi 2001 yılında faaliyete geçmiştir. Huzurevi adres ve telefon bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aksaray A. Kadir Üçyıldız Huzurevi

Yakınlarımızı huzurevine yerleştirmek gerek olduğundan size yol göstericileri ararsınız. Böyle bir durum meydana geldiğinde genellikle internet üzerinden araştırma yapılmaktadır. Yaşanılan bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com sitesi olarak sizlere yardımcı olmayı hedefledik.

Huzurevi ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer bilgilerini belli bir sitede topladık. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların ilk başvurabilecekleri kaynak bir site yapmaya çalıştık.

İstanbuldaki huzurevleri başta olmak üzere Ankara, İzmir huzurevlerini ayrı ayrı kategorilere ayırarak yayınladık. Diğer illerdeki devlet huzurevi ve özel huzurevi bilgilerini bulabildiklerimizi siteye ekledik.

Huzurevi, yaşlı bakım merkezi, yaşlı bakım evi gibi kurumların yanı sıra yaşlılık ve yaşlılıkla birlikte ortaya çıkan Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

İstanbuldaki Huzurevi Fiyatları

Huzurevi ve Yaşlı bakımevi ücretleri

Devlet huzurevleri listesi

Huzurevi kabul şartları

 

Aksaray A.Kadir Üçyıldız Huzurevi Adres ve Telefon

Adres: Zafer Mah. DSİ Yanı Aksaray

Telefon: 0382.212 50 15 -212 50 16

Aksaray A.Kadir Üçyıldız Huzurevi haritası

Huzurevleri ile ilgili daha geniş bilgi almak için Aile ve çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığı