Ankara Demetevler Fatma Üçer Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon MerkeziAnkara Demetevler Fatma Üçer Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

Ankara Demetevler Fatma Üçer Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizde 2012 yılında kurulmuştur. Şuan ki kapasitesi 294 kişidir.Ankara Demetevler Fatma Üçer Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezinin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Ankara Demetevler Fatma Üçer Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Ehlibeyt Mah. 5.Cad. No:182 Balgat/Çankaya ANKARA

Telefon: 0 312 289 50 00

Fax: 0 (312) 289 57 47