Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Buhurcular HuzureviTürkiye Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Buhurcular Huzurevi

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Buhurcular Huzurevi , Afyon ilimizde 2004 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 48 kişidir.Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Buhurcular Huzurevi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Buhurcular Huzurevi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Pınarbaşı Mah. Şube Sok. No:5 Dinar / AFYON
Telefon: 0 (272 ) 353 05 59
Fax: 0 (272) 353 05 59