Aşiyan Huzurevi Kartal şubesiAşiyan Huzurevi 1997 yılında açılmıştır. O günden günümüze kadar günün şartlarına göre kendisini yenileyen ve geliştiren Aşiyan Huzurevi, huzurevi hizmetlerinin yanı sıra  ‘Özel Bakım Merkezi’ işlevide yapmaktadır. Bu konuda gerekli yetki ve belge sahibidir.  Aşiyan huzurevi Kartal ve İdealtepe olmak üzere iki şube ile huzurevi hiznetini sürdürmektedir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Aşiyan Huzurevi Kartal şubesi 29 yatak kapasitelidir.

‘Alzheimer ve Demans’ rahatsızlığı bulunan kişilerin bakımı konusunda uzman olan Huzurevi, konuklarına sevgi dolu bir ortamda ev sıcaklığı sağlamaktadır.

Temel ilkeleri, insan onuruna yaraşır bir şekilde, konukların hakkı olan bakım, beslenme ve sağlık hizmetlerini onlara sunmak ve gerekli hijyenik koşulları sağlamaktır.

Ayrıca konukların huzurlu ve güvenli bir ortamda sevgi ve saygıyla korumak, sosyal ve psikolojik gereksinimlerini karşılamak da çalışma hedefleri arasındadır.

Aşiyan Huzurevi Kartal şubesi Adres ve telefonu

Çavuşoğlu Mahallesi Samanyolu Caddesi No: 40 Havacılar Kartal İstanbul

Tel: 0216 389 91 10

Fax: 0216 488 50 40

bilgi@asiyanhuzurevi.com