Aşiyan Huzurevi İdealtepe şubesiAşiyan Huzurevi idealtepe şubesi. Aşiyan Huzurevi 1997 yılında açılmıştır. İki şube ile huzurevi ve özel bakım merkezi hizmetlerine devam eden Aşiyan huzurevi sıcak ortamı ile yaşlıların her daim yanındadır. O günden günümüze kadar günün şartlarına göre kendisini yenileyen ve geliştiren Aşiyan Huzurevi, huzurevi hizmetlerinin yanı sıra  ‘Özel Bakım Merkezi’ işlevi de yapmaktadır. Bu konuda gerekli yetki ve belge sahibidir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Aşiyan Huzurevi  İdealtepe şubesi ise 28 yatak kapasitelidir.

‘Alzheimer ve Demans’ rahatsızlığı bulunan kişilerin bakımı konusunda uzman olan Huzurevi, konuklarına sevgi dolu bir ortamda ev sıcaklığı sağlamaktadır.  Temel ilkeleri, insan onuruna yaraşır bir şekilde, konukların hakkı olan bakım, beslenme ve sağlık hizmetlerini onlara sunmak ve gerekli hijyenik koşulları sağlamaktır.

Ayrıca konukların huzurlu ve güvenli bir ortamda sevgi ve saygıyla korumak, sosyal ve psikolojik gereksinimlerini karşılamak da çalışma hedefleri arasındadır.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Aşiyan Huzurevi  İdealtepe Şubesi adres ve telefonu:

İdealtepe Mahallesi Namık Kemal Caddesi No: 66 İdealtepe İstanbul

Tel: 0216 518 80 02

Fax: 0216 473 29 69

bilgi@asiyanhuzurevi.com