Asude Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Beylerbeyi şubesiAsude Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Beylerbeyi şubesi

Beylerbeyi şubesi 2005 yılında faaliyet başlamıştır. Beylerbeyi’nin en güzel yerinden boğaz manzaralı konumu ile eşsiz bir ortam sunmaktadır.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya gayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Beylerbeyi sahiline 200 m uzaklıkta olan yerleşkede 3 katlı tarihi bir köşk olup, 4 adet 3 yataklı, 9 adet 2 yataklı,2 adet tek yataklı olmak üzere toplam 32 kapasitelidir.

Kurum7 gün 24 saat kamera ile izlenebilmektedir. Açıldığı günden beri alanındauzman personel ile yaşlılara hizmet veren Asude Huzurevi genelde % 100 doluluk oranı faaliyetlerine devam etmektedir.

Hemşire, akşamları sağlık memuru tarafından ilaç takiplerinin yapıldığı kurumda 7 yaşlı bakıcısı ve 1 temizlik elemanı görev yapmaktadır. Günde 3 ana öğün 3 ara öğün yemek her akşam ılık süt verilmektedir. Ambulans hizmetlerini, laboratuar hizmetleri ve gerekli bütün hizmetler ihtiyaç olduğunda sektöründe söz sahibi kurumlar tarafından verilmektedir.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Asude Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi Beylerbeyi şubesi Adres ve telefon:

 Beylerbeyi Küplüce Yolu Sokak No:52 Beylerbeyi / ÜSKÜDAR
Tel : 0 216 321 00 69 –  0 216 321 00 89
Fax :0 216 321 13 16