Bağcılar HuzureviBağcılar Huzurevi, Bağcılar belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Belediyenin internet sitesinde huzurevi ile ilgili bir bilgiye rastlanılmamıştır.

Bağcılar huzurevi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na Bağlı Huzurevleri ve Rehabilitasyon Merkezleri listesinde de huzurevi ile ilgili bilgi bulunamamıştır.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Bağcılar Huzurevi adres ve telefon

Telefon: 0212 433 28 00
Adres: Sancaktepe Mahallesi 2. Sokak No:15 Bağcılar