A-Dora Huzurevleri Dragos şubesiA-Dora Huzurevleri Dragos şubesi, A-Dora Huzurevi geçmişten gelen mesleki bilgi birikimini yeni teknolojik, fiziksek donanım ve profesyonel ekibi ile sürekli geliştirerek, yenilikleri takip ederek, bakımevi kavramına yeni bir boyut kazandırmayı hedeflemiştir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Türkiye’nin ilk ve tek Alzheimer Vakfı Huzurevi ünvanına sahip bir huzur evidir. özellikle Alzheimer, Demans, Parkinson, MS, ALS gibi çeşitli hastalıklar nedeniyle evde bakımında çeşitli problemler yaşanan kişiler ile, hastane sonrası (geçirilen bir operasyon yada yoğun bakım sonrası, trakeostomili, pegli, ev tipi ventilatörlü) bakım hizmeti ihtiyacı duyan kişilere kurumsal bakım hizmetinde öncülük etmiş, Alzheimer Derneği ve Vakfı adına hizmet veren tek kurum olma ayrıcalığını taşımış, bir çok yeniliği sektöre kazandırmış, 20 yıllık birikim ve tecrübesi ile alana örnek ve lider bir kurum misyonunu üstlenerek Dragos ve Bostancı tesislerinde hizmet vermeye başlamıştır.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

24 saat hemşirelik,24 saat bakıcılık,haftada 1 gün rutin nörolog dr kontrolü,haftada 1 kurum hekimi-Bostancı’da hafta içi her gün dahiliye uzman hekimi,gereğinde 24 saat hekim desteği,günde 3 ana,2 araöğün-istenildiğinde kişiye özel menüler,gereğinde yemek yedirmek,kişisel hijyen gereksinimlerinin karşılanması,kuaförlük hizmeti,psikolog hizmeti,multi dsipliner ekiple hazırlanmış kişiye özel bakım planı çerçevesinde hizmet programı,gezi,eğlence,doğum günleri gibi sosyal aktiviteler,fiziksel ve zihinsel egzersizler(günlük sabah sporu yada pasif egzersizler,bulmacalar,resim yapma,el becerilerini geliştirici faliyetler),ihtiyaç halinde labratuvar tetkikleri gibi tüm tıbbi gereksinimlerin karşılanması.

A-Dora Huzurevleri Dragos şubesi adres ve telefonu

Orhantepe Mahallesi, Sahil Yolu Sokak, No:32, Dragos / İstanbul
Tel: (0216) 442 24 89/90
Fax: (0216) 442 24 87