Buket huzurevleri Kozyatağı şubesiBuket huzurevleri  3.şubesini Kozyatağı’nda açmıştır. Buket huzurevleri Göztepe’deki merkezlerinin ardından, 2015 Nisan’da Kozyatağı’nda üçüncü şubelerinde de, yaşlıları, yakınlarının gözü arkada kalmadan kısa ve uzun süreli konaklama hizmeti vermektedir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Yaşlı bakımı deneyim ister, özen ister, sevgi ister… Yaşlı bakım merkezinde konaklayan herkes, adeta evindeki kadar rahat, konforlu ve sosyal bir ortamda olduğunu hissetmeli, her türlü ihtiyacının kusursuz bir biçimde karşılanacağı güvencesiyle yaşamına devam etmelidir.
Buket Yaşlı Bakım Merkezleri’nde edinilen 15 senelik tecrübe ve her geçen gün daha da gelişen hizmet anlayışı, tüm misafirlerin memnuniyetini esas almaktadır.

Buket huzurevleri Kozyatağı şubesi Adres  ve telefonu

Mümin Deresi Caddesi No:31 Kozyatağı / İstanbul
Telefon     : +90 (216) 363 37 26
Fax     :     +90 (216) 363 38 59

E-mail     :     buket@bukethuzurevleri.com