Buket Huzurevleri Kavacık şubesiBuket Huzurevleri Kavacık şubesi. Kavacık şubesinde yaşlı kapasitesi 36 adettir. En büyük özelliği; Alzheimer hastalığı ve Alzheimer, Demans bakımı konusunda uzmanlaşan kadrosu sayesinde aynı zamanda bir Alzheimer tedavi merkezi olmasıdır. Alzheimer hastalarının rahatlıkla tercih edebileceği hastane hizmeti de verebilen bir huzurevidir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını hedefledik. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Buket Huzurevleri’nde kişiye özel menü ya da açık büfe yemek servisi alternatifleriyle beslenme alışkanlıklarınızı bozmanıza gerek kalmaz. Odalarda da bulunan 24 saat izlenebilen kamera sistemiyle uzaktaki yakınlarınız sizi takip edebilir. Her arzu ettiğinizde doktor, hemşire, psikolog, fizyoterapist hizmeti alabilirsiniz.

24 saat sıcak su, merkezi ısıtma, televizyon, buzdolabı bulunan odalardan sıkıldığınızda hobi salonunda marifetlerinizi gösterebilir, sinema salonunda dostlarla film keyfi yapabilir veya bahçede eşsiz İstanbul manzarasıyla kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

 Buket Huzurevleri Kavacık şubesi Adres ve telefonu

Otağtepe Orhun Sokak. Buket Apt. No:22 Kavacık / İstanbul

Telefon               :  +90 (216) 465 22 91

Fax         :              +90 (216) 465 67 88

E-mail :              buket@bukethuzurevleri.com