Demetevler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon MerkeziAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na Bağlı olarak faaliyet gösteren Ankara Demetevler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi toplam 80 kişilik kapasiteye sahiptir. Huzurevi 2010 yılında faaliyete geçmiştir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya hayret ettik.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Ankara Demetevler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Adres ve Telefon

 Adres:  Özelevler Mah. 320. Sok. No: 11 Demetevler – Yenimahalle / Ankara

Telefon: 0 312 335 82 00