DOĞA Huzurevleri Sancaktepe şubesiDoğa Huzurevleri Sancaktepe şubesi Doğa Huzurevlerinin 5 şubesinden birisi olan DOĞA Sancaktepe Yaşlı Bakım Merkezi siz ve yakınlarınıza hizmet vermek amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

DOĞA Sancaktepe Yaşlı Bakım Merkezi, Sancaktepe’nin merkezinde 3.300 m2 kapalı alana kurulmuş ve 2011 yılından beri hizmet vermekte olan şubelerden biridir. 74 yatak kapasiteli 39 odalı ünitede Demans ve Alzheimer başta olmak üzere her türlü geriatrik bakım ve destek hizmeti verilmektedir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların rahatlıkla gezebilecekleri ve aradıkları bilgileri bulabilecekleri bir yapı oluşturmaya çalıştık.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

6 katlı yaşam alanında, 4 servis katının yanı sıra teras katı sosyal alanı, mutfak ve çamaşırhane, katlarında 7/24 görevli sağlık personeli, sertifikalı hastabakıcılar, temizlik ve mutfak ilekafeterya görevlileri hizmet vermektedirler. Yaşlıların her türlü bakım ve kişisel ihtiyaçlarına karşılık verilebilen Sancaktepe ünitesi aynı zamanda DOĞA Grubu’nun Genel Merkezi’ni de içinde barındırmaktadır.

Düzenli kurum doktoru ziyaretleri ile konukların genel sağlık durumlarının kontrol altında tutulduğu şubede; tansiyon – şeker – ilaç & sıvı ilaç – yara bakımı – pansuman – enjeksiyon – aspirasyon – enteral beslenme (NGS – PEG) gibi tüm hemşirelik uygulamalarının yanı sıra hemen her branştan konsültan hekimlerle de gerekli takipler yapılmaktadır.

İnternet üzerinden hem canlı hem de arşiv kayıtlarıyla tüm yaşlıların yakınları tarafından izlenebildiği şeffaf güvenlik sistemleri tüm binada 60 kamerayla aktif olarak kullanılmaktadır.

Her türlü konuk profiline hizmet verebilen klinik evinde, kısa ya da uzun süreli konaklama alternatiflerinin yanı sıra hem bakım hem de rezidans imkanı bulunmaktadır.

DOĞA Huzurevleri Sancaktepe şubesi adres ve telefon

Meclis Mahallesi Kaşgarlı Sokak No:15 Sancaktepe – İSTANBUL

+90 (216) 621 33 33 (pbx)

+90 (216) 621 66 99 (fax)

sancaktepe@huzurevi.com.tr

 

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları