Anatolia Park Huzurevi Geriatrik Bakım ve Dinlenme MerkeziSektörde 16.yılını dolduran Anatolia Park Huzurevi, Hizmet sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Kalitesinden ödün vermeden misafirlerine hizmet eden Anatolia Park Huzurevi alanında uzman ve tecrübeli sağlık personeli ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Huzurevi seçimi ve huzurevine yakınlarınızı yerleştirmek zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına huzurevlerinin ve yaşlı bakımevlerinin imkanlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek diğer özelliklerini belli bir sitede toplamak istedik. Huzurevi ve yaşlı bakımevi arayanların bütün huzurevlerine ait bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir site hazırlamaya gayret ettik.

İstanbul Huzurevi listesi

Hasta Bakıcı Fiyatları

Huzurevi Seçiminde dikkat edilecekler

istanbul’daki huzurevi ve yaşlı bakımevi fiyatları

2016 huzurevi fiyatları

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Anatolia Park Huzurevi Geriatrik Bakım ve Dinlenme Merkezi

Anatolia Park Huzurevi yerleşkesi Çekmeköy ile Çavuşbaşı arasındadır. Şehrin merkezi denilebilecek alanda faaliyetlerine devam eden Anatolia Park Huzurevi konum itibariyle şehir ile iç içe bir ortam sunuyor.

Anatolia Park Huzurevi kompleks şeklinde dizayn edilmiştir bir binadan oluşmaktadır. İlk yapılırken huzurevi şeklinde yapılan binada her türlü şey düşünülmüştür. 6500 metrekare bir bahçe içinde, tek katlı ve bir HUZUREVİ olarak inşa edilmiştir. Huzurevindeki odalar ve tüm kullanım alanları, yaşlıların kullanımına uygun olarak donatılmıştır. Yaşlıların ve misafirlerin can güvenliğinin ön planda olduğu önlemler alınmıştır.

Anatolia Park Huzurevi kompleksinin her noktası personel ve güvenlik kameralarıyla donatılmış olup 24 saat kayıt yapmaktadır. Bütün hasta çeşitlerine göre yatalak (tam ya da yarım felçli) gerekli bakım ve tedavi yapılmaktadır.Tüm odalar tek kişilik olup talep halinde 2 kişilik (karı koca) olarak düzenlenebilmektedir. Odaların tamamında tuvalet, duş ve 24 saat sıcak su, telefon, elektronik çağırma ( normal ve acil) zili ile internet bağlantısı mevcuttur.

Anatolia Park Huzurevi Geriatrik Bakım ve Dinlenme Merkezi telefonu

Adres: İstanbul, Baklacı, 34830 Beykoz/İstanbul

Tel : (0216) 479 83 82 –
Fax : (0216) 479 17 31
E-mail : info@anatoliapark.com