Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi Ve Yaşlı Bakım MerkeziEtimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi

Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi, Ankara ilimizde 2008 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 84 kişidir. Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi nin adres telefon ve diğer bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi seçmek ve seçtikten sonra yakınlarınızı huzurevine yerleştirmek sıkıntılı ve zorlu bir süreçtir. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Bağlıca Mah. 1254 Sok. No:3 Etimesgut/ANKARA
Telefon: 0 (312) 244 98 – 88
Fax: 0 (312) 245 03 57